czwartek, 9 września 2010

Yet another taupe varnish.

Lakier naszej rodzimej Delii. Mała pojemność, mała cena, śliczny kolor. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że to taki nasz Metro Chic - może nie dosłownie, ale podobieństwo jest (a jak to się mówi: gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)).
Lakier jest bardzo gęsty, ale nie sprawia trudności podczas malowania. Mój egzemplarz ma niestety nieco źle przycięty pędzelek, ale idzie się przyzwyczaić do tego :D
Na pewno ogromnym plusem jest cena tego lakieru - ja płaciłam za niego chyba 2,60 - tyle co za bilet autobusowy :D Pojemność równie niewielka, bo tylko 5ml - ale to też chyba plus, lakier będzie zużywalny :D

Delia is our local, polish brand. This polish costs less than one buck, so it's cheap, isn't it? :) Yes, it's small, but I kinda like it - it wear down easily.
This is, as you can see, taupe. It's similar to From Dusk To Dawn, and I think that this is our polish Metro Chic - maybe not exactly the same, but very alike :) 
Polish is super thick, one coat is opaque but two look better. Brush isn't a great one, but hey - it's cheap :D1 komentarze:

Moniak pisze...

Jak go spotkam to na pewno kupię :)

Prześlij komentarz